جراح بینی در زاهدان

جراحی بینی ، برای تغییر شکل ظاهری بینی یا بهبود عملکرد آن انجام می شود. به طور کلی این عمل جراحی را می توان به منظور درمان مشکلات ساختاری و عملکردی بینی یا در راستای عیوب و نقائص ظاهری ناشی از تروما و ضربه و یا نقایص مادرزادی انجام داد.

با انجام جراحی بینی با رویکرد زیبایی ، می توان فرم ظاهری بینی را اصلاح کرده و همچنین توازن و هماهنگی میان بینی و عناصر چهره را بهبود بخشیده و به این ترتیب زیبایی صورت را افزایش داد.

انتخاب جراح بينی

در هنگام انتخاب بهترین جراح بینی ، همیشه باید به خاطر داشته باشید که تجربه جراح ، آموزش هایی که پشت سر گذاشته و مدرک علمی ایشان ؛ از اهمیت بیشتری نسبت به پارامتر قیمت برخوردار است.

بنابراین متقاضیان جراحی بینی ، نباید صرفا به دنبال انتخاب پزشکی باشند که بینی آن ها را با کمترین هزینه جراحی کند.

جراح بینی در زاهدان

زیرا نتیجه جراحی بینی با تبحر و تجربه جراح ، ارتباط مستقیم دارد و این مهارت و توانمندی جراح است که ماحصل عمل را تعیین می کند.

از این رو در صورتی که تصمیم به جراحی بینی گرفته اید ، از توجه وسواس گونه به هزینه عمل ، چشم پوشی کرده و پزشکی را انتخاب کنید که حصول نتایج موفقیت آمیز از عمل بینی را برای شما میسر نماید.

البته باید متذکر شد که بالا بودن هزینه جراحی نمی تواند بیانگر بالا بودن تبحر جراح یا کیفیت نتیجه عمل باشد ؛ لذا تجربه جراح و کارنامه کاری وی ، پارامترهایی هستند که می توانند شما را در راستای انتخاب مناسب جراح بینی یاری دهند.

دکتر منصور حاجی بیگی جراح و متخصص گوش و حلق و بینی و بهترین جراح بینی در زاهدان هستند ؛ عزیزانی که ساکن شهر زاهدان می باشند ، می توانند برای کسب نتایج رضایت بخش از جراحی بینی به مطب دکتر حاجی بیگی مراجعه نمایند.

مشاوره با جراح بينی

چنانچه درصدد انجام جراحی بینی هستید ، با جراح مورد نظرتان قرار ملاقات بگذارید و در خصوص این جراحی و مقاصدتان از آن صحبت کنید.

به یاد داشته باشید که در جلسه مشاوره ، حتما باید جراح را از آن چه که مورد انتظارتان است آگاه سازید.

لازم به ذکر است که معیار ثابتی برای یک بینی ایده آل وجودندارد ؛ چرا که مؤلفه های صورت هر کس ، منحصر به فرد می باشد.

لذا یک بینی زیبا در هر شخص ؛ بر اساس ویژگی های صورت و هارمونی و تناسب میان بینی با سایر عناصر صورت او ، تعریف می شود.

بنابراین جراح در جلسه مشاوره ، ساختار بینی و دیگر ویژگی های صورت فرد زیباجو را ارزیابی کرده و همچنین با در نظر داشتن سلامت کلی بیمار ؛ مشخص می نماید که آیا کاندید مناسبی برای جراحی بینی هست یا خیر؟

ناگفته نماند که جراح در جلسه مشاوره قبل از عمل ؛ درباره خطرات ، زمان بهبودی و هزینه جراحی نیز با بیمار صحبت خواهد کرد.